Kemping Lake Tekapo
Lake Tekapo
2 goście

Dorośli:

2

Dzieci:

0

Wiek dziecka:

Lake Tekapo

Sep 23 - Sep 24 ·
2 goście

Lake Tekapo
2 goście

Dorośli:

2

Dzieci:

0

Wiek dziecka:

Ponad 400 obiektów ocenionych, aby wyróżnić najlepsze propozycje

Navigation

1. Mount Cook Station Shearers Quarters Lodge

2. Le Refuge

3. Route79 Holiday Park Geraldine

  • Najlepiej oceniany
Hotel Image Hotel Image

Mount Cook Station Shearers Quarters Lodge

Rapid 1580, Braemar Mt Cook Station Road
29.3 km (18.2 mi) od centrum miasta
  • Sprzęt do barbeque
  • Darmowy parking
  • Ochrona
  • Klimatyzacja
  • Tenis stołowy
  • Słoneczny taras
9.1
340 opinie
~ €114 / noc

Mount Cook Station Shearers Quarters Lodge

29.3 km (18.2 mi) od centrum miasta
  • Sprzęt do barbeque
  • Darmowy parking
  • Ochrona
  • Klimatyzacja
  • Tenis stołowy
  • Słoneczny taras

Mount Cook Station Shearers Quarters Lodge

9.1
340 opinie
Od € 114 / noc
  • Doskonała lokalizacja
Hotel Image Hotel Image

Le Refuge

3 Allan Street
0.6 km (0.4 mi) od centrum miasta
87
  • Przybory kuchenne
  • Darmowy parking
  • Klimatyzacja
  • Telewizor LCD
  • Pralnia
  • Słoneczny taras
8
71 opinie
~ €227 / noc

Le Refuge

0.6 km (0.4 mi) od centrum miasta
87
  • Przybory kuchenne
  • Darmowy parking
  • Klimatyzacja
  • Telewizor LCD
  • Pralnia
  • Słoneczny taras

Le Refuge

8
71 opinie
Od € 227 / noc

Campsite blisko Lake Tekapo

  • Popularny wybór
Hotel Image Hotel Image

Route79 Holiday Park Geraldine

7 Keen Road
63.0 km (39.1 mi) od Lake Tekapo
  • Sprzęt do barbeque
  • Darmowy parking
  • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
  • Telewizor LCD
  • Pole golfowe
  • Basen zewnętrzny
8
384 opinie
~ €58 / noc

Route79 Holiday Park Geraldine

63.0 km (39.1 mi) od Lake Tekapo
  • Sprzęt do barbeque
  • Darmowy parking
  • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
  • Telewizor LCD
  • Pole golfowe
  • Basen zewnętrzny

Route79 Holiday Park Geraldine

8
384 opinie
Od € 58 / noc

Wybierasz się do Lake Tekapo?

Oto krótka lista hoteli w Lake Tekapo, wybranych na podstawie ich oceny

Nazwa hotelu Ocena rezerwacji Cena, $
Mount Cook Station Shearers Quarters Lodge

9.1 / 10

(340 Ocena gości)

Od 131$
Le Refuge

8.0 / 10

(71 Ocena gości)

Od 260$
Route79 Holiday Park Geraldine

8.0 / 10

(384 Ocena gości)

Od 66$

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajdę hotele w Lake Tekapo z parkingiem?

Mount Cook Station Shearers Quarters Lodge i Route79 Holiday Park Geraldine oferują parking na miejscu. To wygodne rozwiązanie dla podróżujących samochodem.

Wskazówka:

Zarezerwuj miejsce parkingowe z wyprzedzeniem w Mount Cook Station, zwłaszcza w sezonie od grudnia do lutego.

Które hotele w Lake Tekapo oferują śniadanie w cenie?

Le Refuge to hotel, który w cenie pokoju zapewnia śniadanie. Dzięki temu zaczniesz dzień bez konieczności szukania restauracji.

Wskazówka:

W Le Refuge poproś o śniadanie kontynentalne - jest świeże i zawiera lokalne produkty.

Jakie hotele w Lake Tekapo są najlepsze dla rodzin z dziećmi?

Route79 Holiday Park Geraldine ma przestronne pokoje i miejsce na zabawę na świeżym powietrzu. Mount Cook Station również oferuje proste, ale wygodne warunki dla rodzin.

Wskazówka:

Route79 Holiday Park ma plac zabaw dla dzieci - odwiedź go przed godz. 18:00, aby uniknąć tłumów.

Które hotele w Lake Tekapo mają widok na jezioro?

Le Refuge słynie z panoramicznego widoku na Lake Tekapo. Niektóre pokoje w Mount Cook Station również oferują częściową perspektywę jeziora.

Wskazówka:

Wybierz pokój na wyższym piętrze w Le Refuge, aby uzyskać najlepszy widok bez przeszkód.

Gdzie zatrzymać się, aby być blisko Church of the Good Shepherd?

Le Refuge i Mount Cook Station są w odległości krótkiego spaceru od słynnego kościoła. To idealna lokalizacja do zwiedzania.

Wskazówka:

Odwiedź Church of the Good Shepherd o wschodzie słońca - jest mniej turystów, a światło idealne do zdjęć.

Czy są hotele w Lake Tekapo z basenem?

Le Refuge ma sezonowy basen na świeżym powietrzu. Route79 Holiday Park oferuje również strefę rekreacyjną dla gości.

Wskazówka:

Basen w Le Refuge jest otwarty od godz. 8:00 do 20:00 - sprawdź godzinę przed wizytą.

Które hotele w Lake Tekapo są najtańsze?

Route79 Holiday Park Geraldine to najbardziej ekonomiczna opcja, z cenami od 66$. Mount Cook Station również oferuje przystępne stawki.

Wskazówka:

Rezerwuj Route79 Holiday Park w dni powszednie, aby uzyskać niższe ceny poza sezonem.

Jak dostać się z lotniska do centrum Lake Tekapo?

Najbliższe lotnisko to Christchurch (3 godziny jazdy samochodem). Możesz wynająć auto lub skorzystać z shuttle busów, które zatrzymują się przy Route79 Holiday Park i Mount Cook Station.

Wskazówka:

Wynajmij samochód w Christchurch przed przyjazdem - w Lake Tekapo wypożyczalnie mają ograniczone godziny otwarcia.

Kiedy jest najlepszy czas na wizytę w Lake Tekapo?

Latem (grudzień-luty) jest ciepło i idealne na zwiedzanie, ale zimą (czerwiec-sierpień) można podziwiać śnieg i gwiazdy. Le Refuge i Mount Cook Station są dostępne cały rok.

Wskazówka:

Zarezerwuj noclegi 3 miesiące wcześniej na grudzień - to szczyt sezonu.

Co robić w Lake Tekapo oprócz oglądania jeziora?

Odwiedź Tekapo Springs (geotermalne baseny) lub wybierz się na wycieczkę do Mount Cook. Wiele hoteli, takich jak Route79 Holiday Park, organizuje wypożyczanie rowerów.

Wskazówka:

Rezerwuj wstęp do Tekapo Springs online - unikniesz kolejek w weekendy.

Lokalizacja